אודותי
שמי גלית קפלן, נשואה, אם לשניים ומתגוררת במושב אמץ שבשרון.
אני עוסקת בייעוץ שיווקי ובניהול שיווק לעסקים קטנים ובינוניים, יועצת מוסמכת מטעם התמ"ת וחונכת מטעם מט"י.

אני מסייעת לעסקים לאבחן ולנתח את השוק בו הם פועלים, להגדיר את קהלי היעד של המוצרים והשירותים שלהם, למצב ולמתג את עסקיהם ואת המוצרים שלהם, להתאים את מגוון המוצרים והשירותים ואת  מחיריהם לשוק בו הם פועלים. להתוות אסטרטגיה שיווקית ויעדים עסקיים, לבנות תוכנית שיווקית ולהוציאה אל הפועל.

את דרכי בעולם השיווק עשיתי בחברות מובילות במשק ובשוק מוצרי הצריכה, בהן עבדתי עם מותגים מהמובילים בעולם. במשך כ-15 שנים עסקתי בניהול מותגים, ניהול תקשורת שיווקית, ניהול פרויקטים בשיווק, ניהול השיווק בנקודת המכירה, הפקת אירועים שיווקיים ועוד.

את דרכי המקצועית התחלתי בתחום המכירות שפתח בפני עולם שלם של מפגשים בינאישיים מרתקים, דינמיות ויכולת השפעה.
משם ההמשך לעולם השיווק היה טבעי מבחינתי: להבין את הפסיכולוגיה של הצרכן, לנתח את הגורמים שמניעים אותו לבחירה במוצר או שירות מסוים, לתרגם את הגורמים האלו לשפת השיווק, להתוות את האסטרטגיה השיווקית ולבסוף לגרום לו לבחור במוצר שלי.

במקביל לדרך המקצועית שעשיתי למדתי לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, השתלמתי בקורסים והשתלמויות בתחום השיווק בארץ ובחו"ל וכן השלמתי בהצטיינות לימודי תעודה בייעוץ ארגוני בבר-אילן.

לאחר שנים רבות בתחום השיווק הרגשתי שהשליחות האמיתית שלי תהיה לסייע לבעלי עסקים קטנים לצלוח את השוק התחרותי באופן שיאפשר להם להפיק את המירב על פי צרכיהם ויכולותיהם.

גלית - מנהלת השיווק הפרטית שלך 050-9012838